Obsah fóra DAMyko
Domov Amatérských Mykologů
Přidání komentáře - chybí odkaz na komentovaný příspěvek
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Kancelář - Vše ohledně provozu těchto stránek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Koho to taky štve?
Mě!
42%
 42%  [ 3 ]
Mě ne!
42%
 42%  [ 3 ]
Nezajímá mne to!
14%
 14%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 7

Autor Zpráva
Vlkodlak



Založen: 16. 03. 2007
Příspěvky: 1886
Bydliště: Praha, Böhmen

PříspěvekZaslal: po 23. listopadu 2009 23:20
  Předmět: Přidání komentáře - chybí odkaz na komentovaný příspěvek
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Nahoře je pouze odkaz na celé fórum. Je to velmi nepříjemné, když se chci vrátit zpět, abych zjistil, co vlastně komentuji. Jediným řešením je otvírat komentář v novém okně, ale ne vždy si to uvědomím a věřím, že nejsem sám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9090
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: út 24. listopadu 2009 11:39 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Nechápu o co ti vlastně jde. Každopádně mne již unavuje odstraňovat z tvých příspěvků vulgarity, prosím, aby jsi se zamyslel. Web není jen pro velké vlkodlaky, ale i pro mladá vlčata, a pokud má být naše společnost lepší, musíme odstranit násilí, nenávist ... a vulgaritu Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Nechápu o co ti vlastně jde. Zkoušel jsi tlačítko "Citovat" ?


Naposledy upravil Bob dne út 24. listopadu 2009 11:43, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Teri



Založen: 23. 06. 2009
Příspěvky: 800
Bydliště: Pardubice/Hradec Králové

PříspěvekZaslal: út 24. listopadu 2009 11:42 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

pod komentářem máš příspěvky které komentuješ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkodlak



Založen: 16. 03. 2007
Příspěvky: 1886
Bydliště: Praha, Böhmen

PříspěvekZaslal: út 24. listopadu 2009 12:44 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

S tlačítkem citovat to nemá nic společného. Ano, dole je přehled tématu, tam je ovšem jen několik posledních příspěvků. Stačil by asi aktivní odkaz zpět z "Přehled tématu", byť lepší by byl nahoře - doplnění navigace za názvem fóra i o název příspěvku.

Ad vulgarity - naschvál jsem je pouze naznačil hvězdičkami, to by mělo zvládnout i velmi malé dítě, jakmile umí číst. Mně takové výrazy nedělaly problém ani ve školce...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9090
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: út 24. listopadu 2009 12:48 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Hmmm, tak prosím, přestaň dělat naschvály Wink Pokud se chceš chovat jako ************** tak jinde Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9090
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: st 25. listopadu 2009 12:20 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

A nestačí ve FireFoxu držet Ctrl a cvaknout na tlačítko Back ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Vlkodlak



Založen: 16. 03. 2007
Příspěvky: 1886
Bydliště: Praha, Böhmen

PříspěvekZaslal: st 25. listopadu 2009 12:24 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Stačí, ale to není ono Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9090
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: st 25. listopadu 2009 12:42 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Pokud to stačí .... Laughing Laughing Laughing Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Kancelář - Vše ohledně provozu těchto stránek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory