Obsah fóra DAMyko
Domov Amatérských Mykologů
Ztracená témata - ztracené příspěvky
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Kancelář - Vše ohledně provozu těchto stránek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9090
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: po 14. září 2009 8:17
  Předmět: Ztracená témata - ztracené příspěvky
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Tož čas ukázal, že téma "houbaření na mimoňsku" není jediné, které se ztratilo. Dalším je téma "kuriozity". Doufejme, že jich nebude více.

Jak mnozí víte před časem jsme měli několikrát problémy s poskytovatelem prostoru. Přestože my jsme platili poskytovateli, poskytovatel neplatil dalším ... Takže se web několikrát přesouval, přičemž poslední přesun byl velmi dramatický. Věřím, že témata a příspěvky zmizely díky těmto problémům.

Pokud víte o nějakém dalším tématu a zejména pokud víte, kdy tu ještě bylo a odkdy tu není. Pokud víte jak se třeba jmenovaly fotky, prostě pokud víte cokoli dejte vědět ... je totiž možné, že fotky na webu stále jsou a jen zmizely příspěvky, které na ně ukazují, či je něco poškozeno v databázi ... zkrátka pokud bychom věděli přesněji co hledat ... naděje umírá poslední.


Naposledy upravil Bob dne út 15. září 2009 12:04, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Teri



Založen: 23. 06. 2009
Příspěvky: 800
Bydliště: Pardubice/Hradec Králové

PříspěvekZaslal: po 14. září 2009 15:42 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

zmizela třeba vlkodlakova fotka z fotoatlasu houbařů, sám na to upozorňoval v daném fóru...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9090
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: po 14. září 2009 16:34 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Ta nezmizela, ale byla smazána. Téma je myšleno vážně a nikoli recesisticky. Pokud chce někdo posílat recesistické či podobné fotky neodpovídající myšlence tématu, může si založit téma jiné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Teri



Založen: 23. 06. 2009
Příspěvky: 800
Bydliště: Pardubice/Hradec Králové

PříspěvekZaslal: po 14. září 2009 17:40 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Dobře dobře, a co na ní bylo recesistického? Very Happy, já pokud se pamatuju, tak tam byl záběr na něj, jak fotí suchohřib osmahlý - no co? houbař fotograf přímo v akci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkodlak



Založen: 16. 03. 2007
Příspěvky: 1886
Bydliště: Praha, Böhmen

PříspěvekZaslal: po 14. září 2009 23:50 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Myslím, že tam někde byl záběr, jak fotím Xerocomus porosporus.
Pak tam také byla jedna fotka v dobovém kostýmu s kápí a ta zmizela, což není asi zcela v pořádku, ale chápu to. On má Bob takové zvláštní chápání humoru i potírání recese zde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9090
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: út 15. září 2009 8:02 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Laughing Laughing Teri, já myslím, že ti jí Vlkodlak rád ukáže Smile Pokud jde o recesi ... Smile ... mám rád ... ALE ... nelze ji mít kdekoli ... je tu celé jedno fórum, kde se lze v rámci slušnosti vyřádit - Potlach Wink

Teď koukám, že ta fotka jak fotíš Xerocomus nikde není Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ... aha ... je ... stala se základem pro téma o focení s bleskem ... http://www.damyko.info/ForumA/viewtopic.php?t=5469
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Teri



Založen: 23. 06. 2009
Příspěvky: 800
Bydliště: Pardubice/Hradec Králové

PříspěvekZaslal: út 15. září 2009 12:48 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

No já si tam právě pamatuju jen a pouze tuto fotku a zarazilo mě, co na ní bylo recesistického... No a ok, nebyl to osmahlý, ale uťatovýtrusý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9090
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: st 16. září 2009 8:15 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

út září 15, 2009 12:48 pm Teri napsal:
... a zarazilo mě, co na ní bylo recesistického...


Na této nic Wink Navíc tato v tom tématu nikdy nebyla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9090
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: so 26. září 2009 22:53 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Bylo tu několik témat začínajících na "Hádanec ..." ... zmizely Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lenochod



Založen: 31. 08. 2008
Příspěvky: 193
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: po 28. září 2009 16:48 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Teď jsem zjistil,že nenalézám v Houbárně téma "Václavečky",kam jsem dával z loňska václavky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Kancelář - Vše ohledně provozu těchto stránek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory