Obsah fóra DAMyko
Domov Amatérských Mykologů
někde je chyba...
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Kancelář - Vše ohledně provozu těchto stránek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michal Zima



Založen: 19. 05. 2010
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: pá 26. února 2016 9:15
  Předmět: někde je chyba...
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Již druhý den se mi nedaří otevřít žádný příspěvek v žádné z kategorií - obrazovka hlásí "Spojení se servrem přerušeno - server je dočasně nedostupný"; je chyba u mě nebo na stránkách...; děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kohl
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 1961
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá 26. února 2016 9:57 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

U mně je vše v pořádku. Uvidíme jestli se neozve někdo další, ale chyba bude asi jinde. Nastavení zabezpečení?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tori



Založen: 06. 07. 2013
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: pá 26. února 2016 15:09 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Btw, nechtěl by někdo z adminů promazat ty pitomosti, co tu visí už od listopadu? Poznávací znamení - anglický nadpis vlákna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kohl
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 1961
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá 26. února 2016 18:01 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Smazáno - popravdě sem si toho nevšiml.... Confused v tu dobu jsem totiž mazal podobných spamů během několika dní několik set a zablokovával IP adresy, či spíš celé serie IP adres odkud byli roboty rozesílány a přesto jsem jich pár zapomněl Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tori



Založen: 06. 07. 2013
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: pá 26. února 2016 23:27 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Díky. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kraken
Čestný člen


Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 2508
Bydliště: Klášterec nad Ohří

PříspěvekZaslal: so 27. února 2016 20:21 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

pá 26. února 2016 17:01 Jirka Kohl napsal:
Smazáno - popravdě sem si toho nevšiml.... Confused v tu dobu jsem totiž mazal podobných spamů během několika dní několik set a zablokovával IP adresy, či spíš celé serie IP adres odkud byli roboty rozesílány a přesto jsem jich pár zapomněl Rolling Eyes
Ještě prosím tě mrkni do Kuchaře na smaženici z lišky nálevkovité ve vaječných a sýrových jídlech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jirka Kohl
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 1961
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: so 27. února 2016 21:10 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Opraveno, dík za upozornění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Kancelář - Vše ohledně provozu těchto stránek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory